חברה לשטיפה ניקוי בלחץ מים גבוה בקיטור חם וקר מקצועית ומומלצת

חברה לשטיפה ניקוי בלחץ מים גבוה בקיטור חם וקר מקצועית ומומלצת

ישנן חברות רבות לניקיון בשוק הישראלי, רובן משתמשות בשיטות מיושנות, מסורבלות ולא יעילות. שיטה מתקדמת לניקיון הינה ניקוי בלחץ מים, אנו בחברת High Pressure  עובדים בשיטה מתקדמת זו ומציעים פתרונות יעילים ומקצועיים לניקיון מכל סוג. התמחות החברה היא בניקיון ושטיפה בלחץ מים גבוה של משטחים ללא שימוש כלל בחומרי ניקוי כימיים אשר פוגעים בסביבה. אנו מחזיקים בצי של משאבות לניקוי בלחץ מים מהטכנולוגיות המתקדמות בעולם, מכשירים אלו מסוגלים להתזת מים בעוצמה גבוהה של עד 3000Bar  ובטמפרטורה של 95 מעלות, כך שנוכל לכוון את עוצמת זרם המים ואת הטמפרטורה מחום לקור ואף לניקוי בקיטור, כל זאת בהתאם לסוג המשטח עליו נעבוד, וסוג הלכלוך אותו נדרש להסיר.

רמת ניקיון 

לחברה של היום סטנדרט גבוה בניקיון ושירותי ניקיון למיניהם נעשים לנפוצים יותר מבעבר. כאשר עבודות ניקוי מסוימות נוכל לנקות רק בעזרת מכשירי ניקוי בלחץ מים, עבודות כמו ניקוי אבן ירושלמית, ניקוי בלחץ מים של אבן ירושלמית מאפשר הסרת שכבת הלכלוך לא פגיעה באבן כלל, ניקוי אבנים משתלבות נעשה יעיל בהרבה ואפילו הסרת מסטיקים אפשרית. 

אנו נמצאים בפריסה ארצית ומגוון השירותים שאנו מציעים כוללים 

שטיפה וניקוי רצפות– למזג האוויר, עוברי האורח וכלי התחבורה הרבים יש השפעה רבה על כמות הלכלוך המצטבר בסביבה, מניקוי האספלט, שטיפת מדרכות, הרחובות, ניקוי קניונים, ניקוי מגרשי חנייה וחניונים עד לניקוי אבן גרנוליט ומרצפות פנים יוקרתיות, שירותים אלו נפוצים בקרב עיריות, בתי עסק ובניינים שונים, ניקוי הרצפה באיכות מכל לכלוך כולל כתמי שמן ופיח, סימני צמיגים, אבנית, ניקוי עובש ועוד.

– ניקיונות בתעשייה- ברחבי הארץ ישנה צמיחה כללית של התעשייה, מפעלים רבים נפתחים, בנייני משרדים, מרכזי קניות ועוד. במפעלים ומבנים אלו נדרש ניקוי מתמיד לפעולה רציפה ותקינה של המקום, ניקוי בלחץ מים של מכונות ומתקנים במפעלים, חיטוי של פסי ייצור ניקוי מחליפי חום, ניקוי חלודה, ניקוי קניונים ועוד דוגמאות רבות. 

– ניקוי באתרי בנייה- צמיחת התעשייה וגדילת האוכלוסייה מעלים את מספרי אתרי הבנייה למפעלים, בנייני מגורים ומקומות בילוי, אתרים אלו דורשים ניקוי אשר יוכל להתבצע ביעילות אך ורק על ידי משאבות לחץ מים מתקדמות, הסרת בטון ומיצי בטון, חציבה בבטון, ניקוי כלונסאות והסרת צבע.

יתרונות בניקוי בלחץ מים

חסכון במים- משאבות ניקוי בלחץ מים משתמשות בשליש מכמות המים הזורמת מצינור גינה סטנדרטי ובכך נשמור על הסביבה ונחסוך בהוצאות. 

יעילות- ניקוי בלחצים גבוהים ובקיטור מאפשרים הסרה של לכלוך קשה במיוחד. למכונות השטיפה אביזרים שבעזרתם נוכל לכסות שטחים גדולים, להגיע לכל פינה ולנקות באופן ממוקד את המשטחים השונים.

לסיכום

תחום הניקיון בלחץ מים נעשה פופולארי למדיי וקמות חברות רבות בישראל לניקוי בשיטה זו, אז קודם כל יש לבדוק את ניסיון החברה איתה נעבוד, אנו בחברת High Pressure ותיקים בתחום השטיפה בלחץ מים, עם ניסיון של יותר מ15 שנים. אנו מציעים סל שירותי ניקוי בלחץ מים לכל מטרה ומשימה. הצוות המנוסה שלנו עובד תחת נהלי בטיחות מחמירים ביותר ובאמצעות מכשירי השטיפה בלחץ מגיעים לסטנדרט גבוה ואיכות ניקיון לא מתפשרת. נשמח לעמוד לשרותכם בכל קריאה, אז לתכנון פרויקטים, התייעצות והצעות מחיר פנו אלינו בדף צור קשר או בטלפון.

Call Now Button