ניקוי בקיטור


במאמר זה נדבר על השימוש בשירותי ניקוי בקיטור: מה זה?, איך זה נעשה, היתרונות, חסרונות ועוד..

אנו בהיי פרשר high – pressure מבצעים ניקוי בקיטור מעל ל10 שנים  לעסקים, בתים, מתחמי ביג, מתחמי אוכל, עיריות , חברות ממשלתיות, לקוחות פרטיים ועוד… אנו בעלי ניסיון וידע רב בתחום ניקוי בקיטור, ניקוי בלחץ מים, ניקוי בחול ועוד פתרונות לניקוי, חיטוי וחידוש באמצעות שטיפה בלחץ מים.

אף אחד לא אוהב לראות ריצפה או קיר מלוכלכים ומלאים בכתמים כהים המכוסים בשכבות קשות של נוזלים שהתייבשו עם הזמן, כתמים של שמן מסטיקים וצרכים של בעלי חיים ועוד. באמצעות ניקוי בקיטור אנו יכולים לנקות ולחטא רצפות וכל סוגי המשטחים במהירות ויעילות ללא נזק סביבתי או נזק למשטחים שאנו מעוניינים לנקות.

איך זה נעשה?

בבעלותנו צי משאבות (גרניקים) ואביזרים המשמשים לניקוי בקיטור ובלחץ גבוה.  בניקוי בקיטור המשאבה (גרניק) מחוברת למכשיר המחמם את מים מ130 – 300 מעלות צלזיוס ובלחצים נמוכים יחסית לעומת שטיפה בלחץ מים גבוה, למכשיר הגרניק מחובר אקדח או פלאור / הליקופטר ועליו אבזרים המיועדים לשימושים אלה במעלות גבוהות, המים הופכים לאדים הממסים את כל שכבות הלכלוך הקיים וגורמים לריצוף או משטחים להראות בוהקים חדשים, מחוטאים במיוחד ובהצלחה במבט ראשוני לאחר הניקוי ההבדל יהיה ניכר למראה של ריצוף חדש.

השימוש בשירות שטיפה וניקוי בקיטור מתבצע למגוון שימושים בבתים פרטיים, מפעלים, מוסכים, מכונות גדולות, משרדים, מסעדות, מאגרי מים ועוד..

מידע מוטעה:

לא כל חברות הניקיון נותנות פתרונות מתקדמים לניוקי באמצעות שטיפה בלחץ מים לכן יכולות לבצע ניקוי יסודי דומה.  אנו מציעים את שירותים של ניקוי בקיטור ובלחץ מים ונתאים את המכשור הנכון למשטח ורמת הלכלוך שנצטרך לנקות.

ניקוי בקיטור מתבצע ללא לחץ מים בעצם מה שאנו רואים זה אדים שיוצאים וממיסים את שכבות הלכלוך ורק לאחר מכן נשטוף את שאריות הלכלוך המומס באמצעות לחץ מים קל.

היתרונות:

חיטוי – ניקוי בקיטור מבוצע במעלות צלזיוס גבוהות הגרומות לחיטוי מקסימאלי וסוף לחיידקים שנאגרו על המשטח.

ניקוי ממוקסם וחסכוני – לרמות ניקוי טובות בקיטור קשה לבצע וזהו שירות המקנה לנו אופציית ניקוי מקסימאלית במחיר סביר לכל כיס וזול יותר משיפוץ והחלפה.

ידידותי לסביבה – שימוש בניקוי בלחץ מים וניקוי בקיטור ידידותיים לסביבה ולנו מכוון שאיננו משתמשים  באף חומר כימי או חומרים מסוכנים, אנו משתמשים בחום כחומר הניקוי שלנו מה ששומר לנו על הריצוף / המשטח נקי ללא נזקים.

חסכוני במים – מכוון שאנחנו משתמשים בלחצים נמוכים איננו מבזבזים מים בכמויות גדולות לעומת שיטות אחרות.

עבודה באזורים מסוכנים – מכיוון שהשימוש הינו באדים ולא באמצעות מים בכמויות גדולות, אנו יכולים לנקות עם קיטור בקרבת ארונות חשמל ומקומות בהם קיימת סכנת התחשמלות בשל מכשור חשמלי רב.

ניקיון בוהק – שימוש בניקוי בקיטור מייצר משטח מבריק ובוהק לא כמו שימוש בחומרי ניקיון וחומרים כימים.

אפשר לראות בתמונה למעלה ניקוי בקיטון ולחץ מים במתחם קניון גבעתיים.

אזהרה:

עבודה בקיטור הינה עבודה לצוות מקצועי בלבד אחרי שהועברו הכשרה מתאימה בשימוש במכשירים כמו משאבות, גרניקים ואביזרים וידע בעבודה נכונה בשטח בצורה בטיחותית ומקצועית כאחד.

שימוש בקיטור על ידי אדם שאינו יודע יכול לגרום לנזקים אנושים כגון כוויות ועוד… ובנוסף יוכל לייצר נזק למשטח שאנו מעוניים לנקות.

לסיכום:

ניקוי בקיטור הינו פטנט מדהים לניקוי ירוק וחסכוני ללא חומרים כימים שעושה פלאים ברמת הניקוי והחיטוי בעלות זולה יחסית לשירותים אחרים.

אנו בחברת היי פרשר נשמח לעמוד לשירותכם בכל זמן ובכל מקום לעוד מידע יעוץ חינם והצעת מחיר הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר בהקדם.

רואים שזה נקי…