ניקוי גגות /  ניקוי רעפים בלחץ מים

 

בין אם בבית פרטי, בבניין או בבית עסק, לכל מבנה יש גג, ברוב המקרים ניקיון גג הבית נשכח ונעשה מוזנח עם השנים, צובר לכלוך ונראה מלוכלך, כלל חזות הבית תקבל מראה של מבנה ישן.  ניקוי גגות בשיטות הנכונות על ידי ניקוי בלחץ מים, בשיטה זו נשתמש במשאבות שטיפה בלחץ מים מתאימות מהמתקדמות בעולם, התזת מים בלחץ על גבי הרעפים אחד אחרי השני לניקיון מוחלט של שכבת הלכלוך עד לחשיפת הגוון המקורי של הרעפים. משימת ניקוי זו אינה עבודה פשוטה, ולא מומלץ לבצע אותה לבד באופן ידני, שכן עלולה לפגוע ברעפים עצמם, לסכן את המבצע בעבודה בגובה ותוצאת הניקוי תהה ברמה נמוכה ולא מושלמת. לכן, אנו בחברת High Pressure  מתמחים בניקוי רעפים מכל סוג ומציעים שירות זה במחירים אטרקטיביים וללא פשרות.

**שירות ניקוי גגות ורעפים ניתן לשטח של לפחות 50מ"ר 

מהו הרעף

על מנת לשמור על הבית או המבנה מפני כוחות הטבע, הרעפים הם השכבה הכי חיצונית שעל הגג. רעף הנו לוח שבמרבית המקרים מורכב מחרס, חומר זה עמיד נגד חדירת מים וחום אל פנים המבנה. הייצור המודרני של הרעפים מאפשר סגירה אטומה בין הרעפים ובכך מונעים זליגה של מים. מכיוון שהרעפים מהווים את השכבה החיצונית שעל המבנה, משקעים רבים כמו אבק, פיח וטחב, מצטברים עם הזמן, מתייבשים מחום השמש ונרטבים עם הגשם, מה שיוצר שכבה של לכלוך מסוגים שונים, ללא ניקיון תקופתי מראה גוון גג הבית ישנה את צבעו, ישחיר, יצמיח ירוקת וזהו לא מראה שאנו רוצים בחזית ביתנו.

גורמים ללכלוך גגות רעפים

בעבור הזמן ובהזנחה של שנים, הטבע עושה את שלו והרעפים צוברים לכלוך רב ממספר גורמים שונים, התוצאה היא כתמים, השחרה ומראה חיצוני מוזנח של המבנה-

פיח – מכוניות שעוברות בכביש ליד המבנה, הרכב שמניע בחניה, כל אלה מפיצים פיח לאוויר אשר שוקע ומצטבר על גבי הרעפים.

עובש ופטריות – כתמי מים ועובש נוצרים כתוצאה מרטיבות מתמשכת, מה שגם נותן תנאים טובים לצמיחת פטריות. התפתחות של ירוקת על הרעפים נפוצה למדיי, בהצטברות רבה של העובש והירוקת, על הגג יתחילו כתמים ירוקים עד לכיסוי הרעפים בשכבה ירוקה.

אבק ועוד- ציפורים וצואתם נכנסים לתמונה ומלכלכים מאוד את גגות הרעפים, משקעי אבק, אבנית ועוד חומרים שונים שוקעים יחד עם מי הגשמים מצטברים לשכבה אחת.

 

פתרון מקצועי בלבד

ניקוי רעפים אינו עניין של מה בכך, ניקוי ידני של רעפים דורש עלייה לגובה, מה שהופך את ביצוע העבודה למורכב ומסוכן, מעבר לסכנה רמת הניקיון תהיה סבירה ולא מספקת. טיפול נכון דורש ציוד מתאים, ידע וניסיון בתחום, על מנת לשמור על מבנה הרעפים ולא לפגוע בהם. הניקוי המקצועי שאנו בחברת High Pressure  מציעים מבוצע על ידי הצוות המומחה שלנו, שעבר הכשרות מתאימות בנושא ניקוי בלחץ מים, יעבוד בעזרת הציוד המיועד למטרה זו ויתאים את הלחצים הנכונים לסוג הרעפים שמותקנים בגג הלקוח, כמו כן שינוי טמפרטורת ההתזה וניקוי בקיטור מסייעים בניקוי כתמים ולכלוך קשה. בתור התחלה נסיר את הלכלוך הקל כמו עלים, אבק ולכלוך שעדיין לא נדבק לרעפים, לאחר מכן שטיפה בלחץ מים גבוה (שוב, בהתאם לרעפים) להסרת שכבת הלכלוך הקשה עד לקבלת רעפים נקיים ומחודשים כמצבן המקורי.

יתרונות לניקוי בלחץ מים

ניקיון הרעפים והשבתם למראם המקורי הוא בעדיפות עליונה, הניקוי בלחץ מים גבוה אינו פוגע ברעף עצמו, פתרון זה אפקטיבי מאוד, חסכוני במים ואינו דורש זמן רב מידיי בהשוואה לשיטות אחרות, שיטה זו מתאימה במיוחד לניקוי משטחים, גם במקרה של הזנחה ממושכת נוכל להשיג שינוי מהותי הנראה לעין.

לסיכום

לאחר שהסברנו באופן מקיף את חשיבות ודרך הניקיון של גגות רעפים אנו מבינים שנותר להשאיר את העבודה לאנשי מקצוע. טיפול מסוג זה מתאים למגוון רב של משטחים מעבר לרעפים וגגות. ניקוי של חומות אבן, הקירות החיצוניים של המבנה, שבילים, אבנים משתלבות ועוד אופציות רבות של שירותי ניקוי בלחץ מים. לנו בחברת High Pressure ניסיון של יותר מ15 שנים בתחום וצי של משאבות לחץ מים גבוה. אם ברצונכם לחדש את גג הבית או בית העסק אנחנו כאן בשבילכם, אז להתייעצות והצעת מחיר, פנו אלינו בטלפון או בדף צור קשר.