ניקוי גרפיטי / איך לנקות גרפיטי

מצד אחד יש האומרים שגרפיטי הינו אומנות רחוב משובחת שיוצרות אוירה מיוחדת ומצד השני אומרים שגרפיטי הינו ונדליזם ופגיעה ברכוש ציבורי וברכוש פרטי.

אלו המתמחים בהורדת גרפיטי ללא נזקים באמצעות שטיפה בלחץ מים וללא שימוש בחומרים כימים מזהמים יוכלו להסיר את המפגע בקלות וביעילות.

למי שלא יודע גרפיטי נעשה על ידי שימוש בסוגים שונים של ספריי בצבעים על קירות, בתים, מכוניות ועוד. בדרך כלל הגרפיטי מתבצע על ידי בני נוער ויש עיריות שיאשרו קיר ספציפי לאמנים ובני נוער לריסוס בספריי וצביעת גרפיטי.

גרפיטי אפשר להסיר ולהוריד מכל משטח קיים, החל ממשטחים- מחוספסים, אבן גרנוליט, פסיפס ועוד, ועד למשטחים חלקים- קירות ברזל פלסטיק ועוד. להבדיל משיטות קודמות ומיושנות להסרת גרפיטי בהן השתמשו בחומרים כימים, ובשיטות נוספות שהזיקו למשטחים והמתקנים שאנו רוצים לנקות בשחיקה אנו נוכל לנקות כל משטח בצורה יעילה ויסודית. באמצעות שטיפה בלחץ גבוה ועבודה מקצועית אנחנו מסירים את הגרפיטי ללא שום נזק למשטחים השונים.

הערה: שטיפה בלחץ מים יכולה לנזק את המשטחים ללא ידע מקצועי ושימוש נכון ברמות לחץ הגבוהות.

הסרת הגרפיטי מתבצעת בשימוש בלחץ מים מבוקר על ידי צוות מקצועי. בעצם בשימוש בלחץ מים אנו מפרקים לאט ובעדינות את חלקיקי הצבע מהמשטח המבוקש, זהו לא תהליך ארוך במיוחד תלוי בגודל הגרפיטי ומיקום הגרפיטי. מכוון ששימוש בלחץ מים יכול להיות מסוכן לפעמים נדרש להתחשב בפיגומים ונפנה את המקום לעבודה בטוחה מול הגרפיטי שאנו רוצים להוריד ולהסיר.

לאחר הורדת שיכבה בצורה גסה אנו נחכה מספר דקות ונעבור שוב ושוב עד להגעת התוצאה המבוקשת ללא פשרות.

הגנה לעתיד טוב יותר מגרפיטי

אם אתם חוששים שיש סיכוי לריסוס נוסף של גרפיטי לאחר הניקוי באותו מקום או מקום אחר, תוכלו להשתמש בחומרי הגנה המגנים על המשטחים השונים בשכבה שקופה, במידה ואכן ריססו שוב אפשר יהיה לנקות את המשטח באמצעות מטלית לחה בקלות

לסיכום

בעזרת שטיפה בלחץ מים ניתן להסיר בקלות גרפיטי מכל משטח מחוספס או חלק לאחר הורדת הגרפיטי ניתן לרסס חומר הגנה על המשטח ובכן להגן על השטח להגנה עתידית. אצלנו אנשי המקצוע המנוסים והמקצועיים ביותר יוכלו להביא את המשטח לנקי מגרפיטי. נשמח לעזור ולעמוד לשרותכם,  לכל שאלה והצעת מחיר פנו אלינו בטלפון או בדף צור קשר.