ניקוי חניונים בלחץ מים גבוה


במהלך היום אנו ניתקל לעיתים רבות בחניונים בחיפוש לא פוסק של חניה במקומות העבודה השונים, בקניונים,חניות, חנות חיתולים למבוגרים רשויות ועוד. חניונים מהווים תפקיד מרכזי בחיינו במיוחד בעידן בו מציאת חניה היא לא עניין של מה בכך. מאחר והחניון הוא החלק הראשון שנבקר בו בדרכנו ליעד ישנה השפעה גדולה של המראה והניקיון בחניון על התחושה והרושם הכללי, בנוסף ללכלוך קל להיתפס בנעליים ולעלות איתנו לבניין, למעלית ולכל מקום אליו נלך.

לחניונים יש נטייה להתלכלך, עצם השימוש בהם מלכלך אותם, לא רק מבחינת אשפה שאנשים זורקים ללא מחשבה שנייה, גם בכניסה ויציאה של רכבים.  לרוב זהו איזור שפחות משקיעים בניקיון שוטף שלו, ובכך שטח רצפת החניון צוברת כמויות רבות של לכלוך, שמן, אבק , פיח, סימני גומי מהצמיגים ועוד.

על כן יש צורך בניקיון תקופתי של החניון על מנת לשמור על מראהו מצוחצח ומסודר, משימה שאנו בHigh Pressure  מסוגלים לבצע בצורה הכי טובה להשגת התוצאה האידיאלית.


כיצד נבצע את המשימה?

פרויקט ניקיון של חניונים עשוי להישמע כפרויקט מסובך ומסורבל למדי, אך אצלנו מתמחים בשימוש במכונות המתאימות והמקצועיות ביותר לניקיון באזורים מגבילים כאלה ובחברתינו כלי רכב בלעדי לניקוי חניונים, מגרשי חניה ועוד.., בהתחשבות בחומר שעשויה ממנו הרצפה. לאחר טיפול נכון ותקופתי בניקיון החניון נביא את המקום לרמת גימור משבעת רצון לאורך זמן. את הניקיון נבצע על ידי מכשירי ניקוי המתאימים במיוחד לניקיון משטחים כאלו, מכשירי התזת מים בלחץ גבוה, הגרניק, יוכלו להסיר את כתמי השמן ומגוון הלכלוך שהצטבר ביעילות רבה ובפחות זמן ממה שתתארו לעצמכם.

השימוש במכונות שטיפה בלחץ גבוה הכרחיות לניקיון חניונים מאחר ולרוב הרצפה תהה עשויה מחומרים קשים שאליה ייספגו כתמים ולכלוכים שאינם פשוטים להסרה ידנית. לא רק הלכלוך הקשה מכריח אותנו להשתמש במכשור זה, גודל החניון מיועד להכיל מספר גבוה של מכוניות וכך יש שטח גדול שעלינו לנקות. ברשותנו מכשירים המיועדים לכיסוי שטחים בסדר גודל כזה שהופכים את המשימה לפשוטה יחסית ומפחיתים את זמן העבודה.

סוגי חניונים ורצפתם

אצלנו בHigh Pressure  דואגים לכם לשירות הכי מקצועי ויסודי שיש. ניקיון חניונים יתבצע גם בחניונים חיצוניים שלרוב רצפתם תהה עשויה מאספלט, חניונים תת קרקעיים שבהם רצפת בטון מוחלק או רצפה בעלת ציפוי אפוקסי. כיסוי וטיפול במגוון רחב של לכלוך סימני צמיגים, כתמי שמן, מסטיקים שהתייבשו ועוד הם לכלוכים שצוות הניקיון המקצועי שלנו יסיר בשלמות תוך שמירה על ברק של סימני הדרך בחניון.

התאמת המכשיר-  ישנם סוגים של גרניק לשטיפה בלחץ שיהיו מונעים על סולר או בנזין, על אף שבכל חניון חייב להיות אוורור, השימוש הממושך בדלק פולט הרבה גזים לחניון ולכן לא תמיד נוכל להשתמש במכשירים בעלי הנעה כזו בחניונים תת קרקעיים אלא רק בחניונים חיצוניים. בחניונים תת קרקעיים נוכל להשתמש במכונות הפועלות על חשמל.

לא רק החניון

בעת ניקיון החניון יש חשיבות רבה גם בניקיון המתחם כולו עד לתוצאה מושלמת. חדרי מדרגות שמובילים למתחם, מדרכות החניון, עמודים וכמובן כל אמצעי העזר שנמצא בחניון כמו שילוטים ואביזרי תאורה. לא מעט מקרים בהם הכניסה לחניון או בפינה כלשהי בחדר מדרגות יצטברו כמויות של לשלשת יונים, את מפגע בריאותי זה חובה לנקות.

יתרונות בניקיון חניונים בגרניק

כיסוי שטח גדול- רוב החניונים מכסים שטח גדול מאוד, הניקיון שלהם בשיטות מסוימות ייקח המון זמן, שימוש במכשירים והאביזרים הנכונים לכיסוי שטחים גדולים כאלו מפחיתים משמעותית את משך העבודה ובכך מאפשרים שחרור החניון לשימוש וחזרתו לפעולה בזריזות לאחר הניקיון.

חיסכון כספי וסביבתי- שימוש בגרניק הוא חסכוני ביותר, מכשיר הגרניק פועל על התזה ממוקדת של מים בלחצים גבוהים ובעזרת שינוי טמפרטורות נוכל להסיר כל לכלוך קשה במים חמים עד לכדי קיטור או במים קרים. בנוסף אין צורך בשימוש רב (אם בכלל) של חומרי ניקוי, מאחר ומבנה ואופן השימוש של מכשירים אלו מסוגלים להסיר את הלכלוך ללא חומרים כימיים ובשימוש מועט מאוד של מים, בכך לשמור על הסביבה ולחסוך במים וכסף.


לסיכום

כאמור, משימת ניקוי החניונים אינה פשוטה ותגזול זמן רב ללא ידע וניסיון, אנו בHigh Pressure  מתמחים במכונות שטיפה בלחץ ומתעסקים בתחום כבר עשור. ברשתנו צי של מכשירים ומכונות שטיפה שאותם נוכל להתאים לאופי העבודה ובהתאם לדרישת הלקוח על מנת להגיע לגימור מדהים ללא התפשרות. הניסיון המקצועי העשיר שלנו מבטיח לכם סיפוק, אז אם אתם מעוניינים להזמין שירות ניקוי חניונים או שירותים אחרים נשמח שתפנו אלינו בטלפון בדף צור קשר.
 

Call Now Button