ניקוי מתחמי ביג בלחץ מים

במקומות בילוי ומרכזי הקניות ישנה חשיבות רבה בשמירה על סביבה נקייה שתהיה נעימה לאנשים והלקוחות שעוברים בה. שמירה על האסתטיקה של המקום באה במטרה לתת חוויה חיובית לכל אדם שמגיע ובכך תגרום לו ולמשפחתו לחזור בשנית. מאחר וישנה תנועה מתמדת של אנשים במרכזי קניות אלו, קיימת הצטברות גבוהה של לכלוך שעלינו לדאוג לנקות באופן תקופתי. לנו בחברת High Pressure  ניסיון רב בניקיון מתחמי בילוי ברחבי הארץ וכיום נמצאים יותר מ15 שנים בתחום השטיפה בלחץ מים.

סוגי הריצוף במתחמי קניות

הרחבה החיצונית ושטח המדרכה- למתחמי ביג שטח חיצוני גדול, לכן יש צורך בריצוף המסוגל לעמוד בתאני מזג האוויר וברוב המקרים יעשה שימוש בריצוף מסוג אבנים משתלבות למדרכות והרחבות החיצוניות. האבן המשתלבת מגיעה בכל מיני גדלים, צורות וצבעים, צורת המבנה של אריחי האבנים המשתלבות משאירה שקעים בין האריחים מה שמאפשר מקום נוסף להצטברות הלכלוך. במתחמי הקניות השונים מספר גבוה של עוברי אורח מעלה את כמות הלכלוך שעלול להצטבר על מדרכות אלו, בחזיתות בתי עסק, ובמתחמים השונים. סוגי הלכלוך הם לדוגמה, הסרת מסטיקים, לכלוך של צבע, אבק, משקאות שנשפכו, באזור מתחם האוכל גם כתמי שמן קשים ועוד לכלוכים רבים.

לעוד מידע על ניקוי אבנים משתלבות וניקוי רצפות הקישו כאן או פנו אלינו ונשמח לעזור.

מתחם החניה וחניונים

כאשר הגענו למתחם השופינג, הדבר ראשון שנעשה הוא לחפש חניה, ישנה השפעה גדולה של ניקיון החניון על חווית הקנייה שלנו, מאחר וזו העצירה הראשונה שלנו במתחם, והגעה למקום מלוכלך יוצרת רושם רע ותחושת אי נוחות. מעבר לכך, לכלוך שנמצא בחניונים נתפס בסוליות הנעליים ועולה לרחבת החנויות ובכך ניקיון סדיר של החניון יפחית לכלוך ממתחם הקניות עצמו. חניונים הסלולים מחומרים כמו אספלט, בטון מוחלק ואבנים משתלבות מתפרסים על שטח רחב, דבר הדורש מכשור מתאים שיעיל לניקיון חניונים גם חיצוניים וגם חניונים תת קרקעיים, לטיפול בסימני צמיגים, כתמי שמן ופיח, הסרת מסטיקים ועוד.

לעוד מידע על ניקוי חניונים הקישו כאן, פנו אלינו ונשמח לעזור.

ישנם אזורים המלוכלכים יותר מאחרים

בכל מתחם קניות אליו נלך, קיים מתחם אוכל, מתחם זה כשלעצמו מהווה מיקום אסטרטגי להצטברות לכלוך, אך מאחורי מתחם המסעדות ובתי העסק קיים איזור פינויי האשפה, וקבלת הסחורה. אזור זה מתלכלך מאוד במשך הזמן ועל מנת לשמור על סביבת עבודה נקייה ומסודרת במתחם עלינו לדאוג לניקיון גם במיקום זה. כמו כן, בדרך כלל ליד הפחים נאספות ציפורים רבות כמו יונים, כך שנצטרך לנקות לכלוך שנובע מהעברות הסחורה, צואת ציפורים, ועוד משקעים רבים שנאספים באזור זה.

יתרונות שימוש במכונות שטיפה בלחץ

ניקיון בהתזת מים בלחץ גבוה מאפשר טיפול במגוון לכלוכים קשים במיוחד ומהווה פתרון מצוין לניקוי יעיל של מתחמי ביג, מרכזים מסחריים וכל אתר בילוי אחר. באמצעות מכונת שטיפה מתקדמת שמוסעת על ידיי נהג או על ידי שימוש במכונות שטיפה אחרות, נוכל לכסות שטח רחב בזמן מועט בהרבה מפתרונות אחרים המוצעים בשוק וגם במקרה זה, חיסכון בזמן חוסך כסף וכוח אדם. ניקוי בקיטור, שינוי טמפרטורת המים המותזים מחום לקור בהתאם לרמת הלכלוך שעל המשטח, נותנים לנו יתרון גדול בפירוק הלכלוך והכתמים הקשים, כך גם שימוש נכון באביזרים הנלווים להתזה ממוקדת או מניפה בהתאמה למשטח.

לא כל מכשירי השטיפה ניידים, ישנם מכונות הפועלות על חשמל וכאלו שעל בנזין או סולר, במקרים רבים נצטרך להתאים את הציוד לעבודת הניקיון לפי מיקום היעד, אצלנו בחברת High Pressure  צי של משאבות שטיפה מהמתקדמות בעולם, כך שנתאים את המכשיר הנדרש לסוג העבודה ומיקומה.

לסיכום

משימת הניקוי של מתחמי הביג אינה פשוטה ותדרוש זמן רב ללא הידע, הניסיון והמכשירים המתאימים לעבודה זו. במתחמי בילוי אלו מקורות רבים ללכלוך והצורך בניקיון רק עולה עם הזמן.  אצלנו בחברת High Pressure  מכירים ומנוסים בביצוע פרויקטים לניקיון מתחמים אלו, אנו מתאימים את מכשירי הניקוי בלחץ מים ודואגים לבצע את המשימה בצורה הטובה ביותר, אנו מציעים סל שירותי ניקיון רחב לניקיון כלל סוגי המשטחים כגון, ניקוי רצפות, ניקוי גרפיטי, ניקוי גגות ועוד. לתיאום, תכנון פרויקט והצעת מחיר, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון או בדף צור קשר.