ניקוי קניונים בשטיפה בלחץ מים


בקניון כמו בכל מקום בו מעבר רב של אנשים, עולה הצורך בניקיון סדיר ובתדירות גבוהה. גם סביבת הלקוחות וגם סביבת העובדים דורשת ניקיון על מנת שכל אדם שמגיע יוכל ליהנות בנוחות ולהסתובב במתחם נקי, השארת רושם טוב על הלקוח יגרמו לו ולמשפחתו לחזור שוב וזו המטרה שלנו. עצם הכמות הרבה של האנשים העוברים במקומות בילוי אלו, לכלוך רב מצטבר ויש לטפל ולנקות את האזור כל כמה זמן. בחברת High Pressure  אנו מתמקצעים בכל הקשור לניקיון יעיל ובעלי ניסיון של יותר מ15 שנים, ניקוי קניונים, ניקוי בלחץ מים, ניקוי מתחמי ביג ועוד מספר רב של שירותי שטיפה בלחץ מים.

האזורים בקניון

למתחם הקניון מספר אזורים שדורשים ניקיון תקופתי, לכל איזור ריצוף שונה, כמות שונה של מעבר אנשים ומקורות שונים ללכלוך. נתחיל בחלק החיצוני של הקניון עד לפנים הקניון.

החניה- בין אם החניון הוא חיצוני או תת קרקעי, בדרך כלל האזור הראשון אליו נגיע בדרכנו אל הקניון הוא החניון (שכן המילה קניון מורכבת מהמילה- קנייה והמילה- חניון). כאן הרושם הראשוני חשוב מאוד, חניון מלוכלך מיד נותן תחושה לא נעימה, אם יש ריח של שתן, כמות גדולה של אבק, מסטיקים, לשלשת ציפורים ועוד, לכלוך זה נתפס בקלות בנעליים ועולה למעלית, לחדר המדרגות ולקניון עצמו. רצפת חניונים חיצוניים תהיה לרוב מאספלט, חניונים תת קרקעיים יהיו בעלי רצפת בטון מוחלק, בשני סוגי רצפה אלו, עלולים להיספג כתמי שמן ופיח מהמכוניות, מסטיקים יבשים ועובש. ניקוי החניון כולל את כלל הרצפה, והקירות המלוכלכים, ניקוי בלחץ מים גבוה יסיר את הלכלוך ויהפוך את החניון לנקי ומצוחצח.

חדר המדרגות- ישנה נטייה להזיח את חדר המדרגות, אך כאמור, המעבר במקום מלוכלך יעלה את הלכלוך איתנו לרחבת הקניון עצמו לכן יש לנקות ביסודיות איזור זה, אפילו שנעשה בו שימוש מועט.

רחבת הכניסה לקניון- במקרה והגענו לקניון מבחוץ, אנו נגיע לכניסה הראשית, בהרבה מקרים יהיו פינות עישון, ספסלים ומקומות ישיבה. ריצוף רחבת הכניסה לקניון לרוב תהיה עשויה מאבנים משתלבות. גם ניקוי אבנים משתלבות דורשת את הציוד המתאים ובאמצעות לחץ מים גבוה נוכל לנקות ביעילות את הכניסה מכל לכלוך, ניקוי המסטיקים, האבק ועוד.

קירות חיצוניים- קניונים בדרך מורכבים מכמה קומות, ניקוי הקירות החיצוניים מלכלוך שומר על חזית הקניון במראה הנעים לעין. גם לגובה נוכל להגיע באמצעות מנוף ולנקות את מעטפת המבנה בהתזת מים בלחץ גבוה.

איזור תפעולי- מאחורי הקניון בגישה נפרדת בדרך כלל, יהיה איזור קבלת הסחורה ופינוי האשפה, אמנם הלקוחות לא עוברים שם, אך על סביבת העבודה של עובדי הקניון להיות נקייה ואסתטית. איזור פנוי האשפה וקבלת הסחורה מתלכלך מהר מאוד מהאשפה היוצאת, למשל שאריות מזון, ושאר משקעים מהסחורה הנכנסת, לאחר הזנחה ממושכת לכלוך זה עלול להוות סכנה בריאותית לשוהים בסביבה זו.

רצפת הקניון- הגענו אל פנים הקניון וכמובן שגם כאן יש צורך בניקיון, לרצפת השיש ברק טבעי שבתחזוקה ירודה לא יישמר. באזור מתחם האוכל בקניון נצטרך לנקות במיוחד וגם במקרים מסוימים ניקוי מסטיקים יידרש בניקוי הרצפה.

יתרונות בניקוי קניונים בלחץ גבוה

ניקוי באמצעות מכונות שטיפה בלחץ גבוה נותן פתרון מושלם לטיפול בכלל הלכלוך שמצטבר ברחבי מתחם הקניון, משאבות ניקוי מתקדמות אלו מגיעות ללחצים גבוהים במיוחד שמתאימים להסרה של הלכלוך הקשה ביותר, בנוסף, לקניונים שטח גדול שרק באמצעות המכשור המתאים נוכל לכסות ביעילות ובזמן מועט יחסית.

ניקוי כל סוגי המשטחים- רצפת שיש, אבנים משתלבות, אספלט ובטון מוחלק, ניקוי בלחץ מים קרים וחמים– עד לרמת ניקוי בקיטור, שטיפה בלחץ מים זו מכסה את כל משטחים אלו בניקיון יסודי ללא פגיעה במשטח עצמו, ללא שימוש בחומרים כימיים ותוך חיסכון במים.

התאמת הציוד- לפי האזורים וסוג הלכלוך נוכל להתאים את המכשיר הנכון לעבודה, במקרים מסוימים נצטרך משאבה ניידת הפועלת על סולר או בנזין ובמקרים אחרים בהם הפעלת מנוע לא מתאפשרת, נצטרך משאבה הפועלת על חשמל. לשמחתכם, אצלנו בחברת High Pressure  יש את המכשור המתאים לעבודה, צי של משאבות ניקוי בלחץ, אנו נתכנן ונתאים את המכשור לפי מרחב העבודה.

לסיכום

כאמור, ניקיון תקופתי של קניונים הינו הכרחי לחלוטין, שמירה על סביבת עבודה נקייה חשובה ביותר במתחמי בילוי אלו, אשר נוטים להתלכלך במהירות. פרויקט ניקיון זה אינו פשוט וייקח זמן רב ללא הכלים המתאימים, הניסיון והידע. אנו בחברת High Pressure  מוכנים למשימה לאחר ניסיון רב בתחום ניקוי בלחץ מים של מרכזי קניות אלו והמתחמים הקשורים אליהם. אצלנו לא מתפשרים בסטנדרטים ומבצעים את העבודה ברמה הגבוהה ביותר ומציעים עוד מגוון רחב של שירותי ניקיון לצרכים שונים למשל- ניקוי גרפיטי, ניקוי גגות, ניקוי רצפה ועוד. נשמח לעזור ולעמוד לרשותכם בכל שאלה, ייעוץ, תכנון פרויקט והצעת מחיר, פנו אלינו בטלפון או בדרך צור קשר.