פתיחת סתימות בלחץ מים

פתיחת סתימות בלחץ מים

פתיחת סתימות בלחץ מים

בין מגוון התקלות שיכולות לקרות לנו בכל צנרת, בין היא ביתית או הציבורית היא סתימה. אותה הסתימה עשויה להופיע מגורמים רבים, במקרים מסוימים תופיע בשל הצטברות שומנים למיניהם בצנרת, במקרה זה פתרון הסתימה הוא פשוט יחסית. אולם, ייתכנו מקרים רבים בהם פתרון הסתימה בצנרת יהיה מסובך בהרבה. סתימות מורכבות קורות כאשר ישנה כניסה של עצם זר לצנרת כמו שורשים ענפים וכדומה. במקרים כאלו נדרשת מאיתנו גישה מתוחכמת יותר, פתיחת סתימה באמצעות לחץ מים ופירוק הלכלוך, פתרון זה אפקטיבי ביותר אשר נותן מענה מצוין גם לסתימות מורכבות במיוחד. אנו ב High Pressure מספקים שירותים אלו ושירותי שטיפה בלחץ מים נוספים במקצועיות עם ניסיון של למעלה מ 15 שנים. בבעלותנו צי משאבות ניקוי בלחץ מים המיועדות למגוון יישומים ופתרון בעיות ניקוי קשות במיוחד. בהמשך המאמר נפרט על שירות פתיחת סתימות בלחץ מים.

הצורך בציוד מקצועי

באמצעות שימוש נכון וציוד מתקדם, נוכל לבצע טיפול נכון לכל בעיה, לאחר שהבעיה בצנרת אובחנה בצורה מקצועית, עלינו להכניס צינור לחץ מיוחד להתמודדות עם סתימות מסובכות בצנרת. ציוד פשוט לא יעזור בפתרון הבעיה ונדרשת עוצמה רבה בהתזת המים. לראש הצינור נתקין דיזה בהתאם לכוח התזת המים הדרוש ואופי הסתימה בצנרת, בין אם הסתימה רכה או אם יש צורך לפרק ולחתוך שורשים, פסולת בניין ועוד.

כיצד לחץ המים עובד?

אצלנו בחברת High Pressure מכונות שטיפה בלחץ מים בטכנולוגיות מתקדמות מהחברות המובילות בעולם, אלו המגיעות ללחץ עבודה גבוה במיוחד של עד 3000 בר, בעלות יכולת התזת מים חמים ואפילו מיועדות לניקוי בקיטור, ניקוי עוצמתי בקיטור מבטיח הסרה והתמודדות עם לכלוכים קשים ומורכבים. טמפרטורת המים המותזים מגיעה ל 95 מעלות. מכונות אלו מסוגלות לכוח התזה עוצמתי, פתיחת הסתימה באמצעותן מתבצעת על עקרון פשוט למדי, מים מותזים בחוזקה רב על ידי הגרניק אל פנים הצנרת פוגעים בגופים החוסמים את מעבר המים, מסירים ומפרקים את הפסולת שהצטברה ואת הלכלוך הקשה שנתקע בצינור, לאחר מכן נשטף הלכלוך החוצה יחד עם זרם המים. יש לציין כי שימוש במכונת לחץ גבוה לפתיחת סתימה בצנרת בטיחותי לחלוטין.

למי שירות פתיחת סתימות בלחץ מים מתאים?

בעוד שסתימות עשויות לקרות ולהפתיע לכל אחד, במרבית המקרים שירות פתיחת סתימות בלחץ מים יידרש בעיקר לגופים מוסדיים, אשר סובלים מסתימות קשות יחסית ובתדירות גבוהה יותר מהרגיל. במקרים אלו, בדרך כלל פתיחת הצנרת תתבצע מפתחי הניקוז והביוב החיצוניים, ברחוב הקרוב או במיקומים מוגדרים. כמובן, בעת הצורך גם לקוחות פרטיים זקוקים לשירות והבעיה תיפתר בקלות.

יתרונות בפתיחת סתימות בלחץ במים

לפתיחת סתימות בלחץ מים יתרונות רבים על שיטות אחרות ביעילות ובפשטות העבודה.

  • מכונות שטיפה בלחץ מים חסכוניות מאוד בשימוש במים, באמצעות שימוש נכון נוכל להסיר את הלכלוך בקלות וביעילות.
  • שימוש נכון בלחץ מים לפתיחת סתימות מונע פגיעה בצנרת ובטיחותי למשתמש.
  • פתרון מהיר לסתימות בצנרת המאפשר חזרה לפעולה סדירה של המקום.

לסיכום

פתיחת סתימות היא לא עבודה פשוטה ללא המכשירים הנכונים הידע והניסיון המקצועי, במקרים בהם חסר אחד מגורמים אלו הצנרת עלולה להינזק והבעיה יכולה להופיע שוב, אנשי הצוות שלנו בחברת High Pressure יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר באמצעות מכונות שטיפה בלחץ מים מתקדמות, אנו נמצאים בפריסה ארצית ומספקים שירותי ניקוי בלחץ מים הן לגורמים ציבוריים והן ללקוחות פרטיים, בין השירותים – ניקוי אבן ירושלמית בלחץ מים, ניקוי גגות ורעפים, ניקוי מדרכות ועוד רבים. נשמח לשמוע מכם בכל עניין, ייעוץ, שאלה והצעות מחיר לשירותינו, פנו אלינו עוד היום בדף צור קשר או בטלפון.

 

Call Now Button