שטיפה בלחץ מים גבוה

שטיפה וניקיון

מי לא מכיר משטחים או מחוספסים מלאים לכלוך וכתמים שאין ביכולתנו לנקות באמצעות מים וסבון או חומרים אחרים, לא רק שנצטרך לעבוד קשה זה גם ייקח לנו המון זמן ויתכן שנזדקק לצוות מנקים נוסף וגם אז לא נגיע לרמת ניקיון טובה ומשביעת רצון. פה בדיוק נכנס לתמונה פתרונות מתקדמים של שטיפה בלחץ מים גבוה.
בכל מקום שאנו הולכים אם זה ברחוב על המדרכה, שטחי קניון גדולים, מסעדות, חניוני בניינים, בנייני מגורים, משרדים רבי קומות והרשימה עוד ארוכה… ולא רק במקומות שאנו הולכים גם במקומות שאנו נוסעים כמו כבישים מוסכים ועוד..
לאחר זמן מסוים נדרש לחדש לנקות ולשטוף את המדרכות, שטחי קניון גדולים, מסעדות, חניוני בניינים, בנייני מגורים, משרדים רבי קומות וכמו גם כבישים מוסכים ועוד..

לחץ מים בעצמו נותן לנו פתרון יסודי מהיר ויעיל לשטיפה וניקוי של מקומות אלו, אתם מוזמנים לראות ולעיין עוד בנושא בעמוד ‘שירותי שטיפה בלחץ במים‘.

בטווח של ימים ספורים ניתן לחדש מתחמי קניות גדולים, מדרכות רחובות ועוד.. בנוסף לפתרון יסודי ומהיר ששטיפה בלחץ נותנת לנו חשוב לציין כי אנו לא משתמשים בחומרים כימיים כלשהם אשר מזהמים את הסביבה ואותנו, שטיפה בלחץ מים הינה שיטה ירוקה ששומרת על סביבה ירוקה (נרחיב על כך בהמשך).

 

חידוש חלודה ופתיחת סתימות

שילוב של ברזל מים וחמצן מייצר חלודה במשך הזמן ובכך הורס את המכונה / מכשיר / כלי ועוד..
באמצעות מים בלחץ גבוה אנו יכולים להסיר את שכבת החלודה הדקה ובעצם לחדש ולהאריך את חיי המכונה / מכשיר כלי ועוד.. פתרון שמשתמשים בו במגוון מפעלים, זהו פתרון פשוט וזול החוסך רכישת ציוד חדש.

סתימות בצינורות נוצרות עקב לכלוך רך וקשה שמצטבר ומתקשה עם הזמן. בעבר היינו צריכים לפתוח את הצנרת לנסות לפתוח את הסתימה במקסימום האפשרי ועד לפעם או הסתימה הבאה. אפשרות שניה היא להחליף את הצנרת מה שמצריך מאיתנו המון תעסוקה עבודה כסף ומשאבים מה גם שלעיתים הסתימות מגיעות למרחקים ארוכים.

סתימות מבטון זה המצב הקשה יותר בו נדרש לרוב להחליף צנרת לכל האורך. שטיפה בלחץ מים גבוה יכולה לפתוח לנו את כל סוגי הסתימות וגם סתימות מבטון! בקלות ובמהירות אז אל תחשבו פעמיים במקרה של סתימות,לחץ מים הוא הפתרון עבורכם.

שימוש במים חמים

לפעמים נדרש להסיר כתמים קשים המסרבים להתפרק בקלות ובמהירות, לפיכך באפשרותנו לחמם את המים לדרגות חום גבוהות בסביבות ה80 מעלות צלסיוס יותר בשימוש בקיטור שנרחיב על כך בהמשך ובכך להקל עלינו את הסרת הכתמים במהירות והניקוי אפקטיבי בהרבה ממים קרים המאפשר לנו לשטף בכל כיוון אם אנכי או אופקי, משטחים גדולים,  ניקוי מוסכים ופנצ’ריות, ניקוי משטחי מוסכים, אוניות קטנות וגדולות, משטחי חניה וכל משטח שמצטבר בו נוזלים ושמן
שהתייבשו. הניקוי מבוצע בעזרת צוות עובדים מקצועיים ובציוד המתקדם והחדשני ביותר המותאם לכל לקוח או פרוייקט, בבטיחות המירבית כחלק בלתי נפרד ממתן השירות המקצועי אצלנו.

בעבר הרבה אנשים וחברות ניקיון ואף מפעלים לייצור חומרי ניקיון ניסו להמציא את הגלגל מחדש עם חומרים כימיים שונים ומסוכנים להסרת כתמים קשים מה שגורם לנזק סביבתי עצום לנו ולסובבים אותנו מבלי לתת תוצאות ברמה ואיכות גבוהים.

בשטיפה בלחץ מים אנו מגיעים לתוצאות מדהימות במהירות ללא זיהום הסביבה ואותנו וללא שימוש בשום חומר כימי המסכן אותנו אלא אך ורק במים כחומר גלם ובכך אנו תורמים רבות לאיכות הסביבה. יחד עם זאת אין לטעות ולחשוב שמדובר בבזבוז של הרבה מים בשימוש מכונות השטיפה, מכונות השטיפה מוציאות מים בכמויות נמוכות רק בלחץ מאוד מאוד גבוה. מכאן שהעוצמה ולאו דווקא הכמות היא שעושה את ההבדל.

אנשים וגופים רבים נחשפים כל הזמן לכל נושא שירותי השטיפה בלחץ מים ובכך הופכים זאת לחלק מהשירותי שטיפה בלחץ מים הקבועים על ידי מפעלים, נמלים, חברות בניה, מוסדות ממשלתיים ועוד.. עקב השירות הזול המהיר והיעיל .

ניקוי ושימוש בקיטור:
אנחנו יודעים ברגע נשארים נוזלים על משטחים מכל סוגיהם הנוזלים משאירים כתמים לאחר התייבשות ובמידה ויש לנו כתמים מאוד עקשנים אנו יכולים להשתמש בקיטור הנע במרגות חום של 120 – 140 מעלות צלזיוס ובכך המים נפלטים מהמכונות  כהדי מים רותחים הממסים את כתמי הזולים הקשים ובך רמת הניקיון היא טוטאלית ללא פספוסים כלשהם השימוש בקיטור לא קורה הרבה אבל במקרים קשים משתשים גם בשיטה הזאת.

ידידותי לסביבה:
יתרון ענק וחשוב הוא ששירותי השטיפה בלחץ מים הנו ידידותי לסביבה, ללא שימוש בחומר כימי כלשהו מה שאינו מזהם את הסביבה, אותנו ואנשים אחרים. עקב כך גם נמנעים נזקים אשר נוצרים כתוצאה משימוש בחומרים כימים לשטחים יקרים אבנים ועוד …
בנוסף גם מי תהום לא ניזוקים כיוון שהמים שאנו משתמשים בהם נקיים מחומרים מזהמים המחלחלים לאדמה אל תוך מי התהום.

באיזה מקרים נדרש שטיפה בלחץ מים:
הסרת גרפיטי
שטיפה וחידוש ריצפות / מדרכות
הורדת בטון
ניקוי והסרת חלודה מברזל
ניקוי פאנלים סולאריים
ניקוי סוככים
ניקוי אבן ירושלמית
ניקוי והסרת עובש מקירות
הסרה וניקוי מסטיקים
הסרת כתמי סולר
הסרה וניקוי כתמי שמנים
ניקוי בקטריות וירוקת
ניקוי אבן משתלבת
ניקוי פסיפס
הסרת צבע
חידוש וניקוי מכונות
פסי יצור של מפעלים
שטיפה בלחץ מים לתעשייה
שטיפה בלחץ משרדים
שטיפה בלחץ בניינים ומבנים
שטיפת מדרכות בטון
ניקוי והסרת זפת
ניקוי שאריות בטון
ניקוי מחליפי חום
ניקוי ופתיחת צנרת
ניקוי אבן גרנוליט
ניקוי משטחי אספלט
ניקוי ושטיפת מיכלי אשפה
ניקוי מיכלים ומאגרי מי שתייה
שטיפה וחידוש לאחר שריפה
הסרת כתמי ג’מיגים
הסרת טיח

אביזרים שונים למכונות (גרניקים) לשטיפה בלחץ מים גבוה:
הליקופטר / פלור – דומה למכונה דמוי פוליש לניקוי משטחים כגון מרצפות שיש ומשטחים אופקיים.
רובוטים / מכונות לניקוי מחליפי חום.
אקדח ידני – משמש למטרות שונות שלרוב מופעל ומתפקד על ידי מפעיל מקצועי ומוסמך.
רובוטים / מכונות מגנטים למשטחים
רובוטים / מכונות לבטון
ועוד.

לסיכום, שטיפה בלחץ מים הינו שירות מתקדם ויעיל למגוון שימושים.
להזמנות ופרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון או בעמוד צרו קשר וצוות High Pressure ישמח לעמוד לרשותכם.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Button