שירותי שטיפה בלחץ מים

שירותי שטיפה בלחץ מים

מגוון שירותי שטיפה בלחץ מים גבוה, בשיטות המתקדמות בעולם עם המכונות החדישות ביותר מהחברות המובילות בתחום…

ניקוי וחידוש אבן ירושלמית בלחץ מים

האבן הירושלמית המפורסמת שמכסה עיר שלמה צוברת אבק לכלוך וכתמים שונים עם השנים, יש מגוון שיטות לניקוי האבן הירושלמית באמצעות חומרים כימיים למיניהם, אבל שטיפה בלחץ מים הנו פתרון מעולה שלא מזהם את האוויר ואותנו, ומבצע ניקוי יסודי ומדהים. לעוד פרטים על “ניקוי אבן ירושלמית”  לחצו כאן, פנו אלינו בטלפון או בדף צור קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

ניקוי אבן גרנוליט

למי שמכיר את אבן גרנוליט זה מזכיר קצת את הפסיפס מלא אבנים קטנים ומחוברים יחדיו, לאבני הגרנוליט נדרשים לטיפול וחידוש כל פרק זמן מסוים בשביל למנוע הזנחה ומראה רע באמצעות שטיפה בלחץ מים חום וקור אנו ננקה ונחדש את אבני גרנוליט. לעוד פרטים עבור “ניקוי אבן גרנוליט” לחצו כאן או צרו עמנו קשר בטלפון ובעמוד “צרו קשר“.

ניקוי אבנים משתלבות בלחץ מים וקיטור

כיום בישראל אין ספור אבנים משתלבות ניקוי וחידוש אבנים משתלבות באמצעות הגרניק בשיטת לחץ מים גבוה בעוצמות גבוהות לשטיפה בלחץ מים חם וקר הינו שירות יעיל לניקוי וחידוש האבנים משתלבות. לעוד פרטים על “ניקוי אבן משתלבת” לחצו כאן או צרו עמנו קשר בטלפון ועמוד “צרו קשר” ונשמח לסייע בנדרש.

ניקוי משטחי אספלט

אספלט מאוד פופלארי במגרשי כדורסל שכונתיים בתי ספר ועוד. שטיפה בלחץ מים חם וקר יכולה להבריק ולנקות באופן יסודי  משטחי האספלט השונים לעוד פרטים על ניקוי משטחי אספלט לחצו כאן. התקשרו אלינו או פנו אלינו בעמוד “צרו קשר” ונשמח לעמוד שירותכם.

הורדה הסרה וניקוי גרפיטי מקירות ומשטחים

שטיפה בלחץ מים גבוה חום וקור מתאימה מאוד לצורכי הורדת גרפיטי מקירות ועוד. בעילות מרבית וללא נזקים. אנו מכוונים את מידת לחץ המים למידה המדויקת בשביל להסיר באופן מוחלט את הגרפיטי והורדת נזקים לרמה אפסית. לעוד פרטים על “הורדת גרפיטי” לחצו כאן או צרו עמנו קשר בטלפון או בעמוד “צרו קשר” לקבלת שירות.

שטיפה וחידוש רצפות / מדרכות בלחץ מים גבוה

לאחר מספר שנים שריצפו את חצר בבית / מדרכה עירונית / מתחמי קניות נוצר אין סוף לכלוך כגון מסטיקים כתמי שמן, סוליות הנעלים ועוד. בעצם כל מה שנמצא ויצר מגע עם המרצפות או מדרכה ויצר איזשהו לכלוך, שטיפה בלחץ מים חם וקר באמצעות קיטור יכולה לחדש את הרצפה או המדרכה לרמה שיהיה קל להתבלבל ולחשוב שריצפו מחדש. לעוד פרטים על “שטיפה וחידוש רצפות / מדרכות” לחץ כאן או צרו עמנו קשר בעמוד צרו קשר.

שטיפה בלחץ מים לשירותי משרדים וחברות

שירותי ניקיון ושטיפה בלחץ מים מתאים לאיפוס, ניוקי וחידוש משרדים ומבנים ביסודיות מרבית. לעוד פרטים על שטיפה בלחץ משרדים לחצו כאן. צרו עמנו קשר בטלפון או בדף “צרו קשר“.

שטיפה בלחץ חזיתות בניינים ומבנים 

פנים וחוץ בניינים ומבנים, חדרי אשפה וחללי הבניין ניקוי יעיל מהיר וזול באמצעות שטיפה בלחץ מים בלחצים שונים חום וקור.
לעוד פרטים עבור ניקוי בלחץ מים של בניינים ומבנים לחצו כאן או הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון או בעמוד “צרו קשר“.

ניקוי עובש מקירות ומשטחים

קירות מלאים בעובש הנו דבר מחריד למראה, וגם לא בריא לנשימה, שטיפה בלחץ מים מאפשרת לנו להוריד כתמי עובש מכל סוגם בפשטות ויעילות. לעוד פרטים על “ניקוי עובש מקירות” לחץ כאן או צור עמנו קשר ונשמח לעזור.

הורדה הסרה וניקוי מסטיקים

ברגע שמגיעים המסטיקים המשומשים למדרכות רצפות או משטחים אחרים, המסטיק מתייבש ומתקשה, לאחר ניסיון ההסרה של המסטיק תמיד נישאר שכבה משארית המסטיק ההופכת לכהה עם משך הזמן. ניקוי בלחץ מים נותן לנו אופציה לפרק את את שאריות המסטיק מין המשטח ולהסיר את כל השאריות לניקוי מרבי. לעוד פרטים על “הורדה וניקוי מסטיקים” לחצו כאן או צרו עמנו קשר.

ניקוי פאנלים סולאריים

פאנלים סולאריים המפיקים חשמל מקרני השמש באמצעות קליטת האנרגיה נדרשים להיות נקים כל הזמן במידה ויש לכלוכים שונים על הפאנלים , מופחת רמת הקליטה של האנרגיה לפאנל ובכך מופחת רמת הקליטה שלו, באמצעות שטיפה בלחץ מים נמוך יחסית ניתן להסיר את כל הלכלוך ולא לצור נזקים בלתי רצויים. לעוד פרטים על ניקוי פאנלים סולאריים לחץ כאן. התקשרו אלינו או פנו בדף צרו קשר ונשמח לסייע.

ניקוי גגות /ניקוי רעפים בלחץ מים

שטיפה בלחץ מים הנה פתרון מעולה לניקוי גגות של בתי עסק, גינות ירק, מרפסות, בתים פרטיים ועוד..

לגגות סוגים רבים, סוככים, גגות רעפים העשוים מחומרים שונים כמו חרס, יציקות שונות ופלסטיק. לעוד מידע עבור “ניקוי גגות” לחץ כאן או צרו עמנו קשר.

ניקוי עובש בקטריות וירוקת

ירוקת הנו דבר שכיח בברכות דגים בגינות בתים המשלבים אבנים מפלים ובעיקר מים. הסרת הירק הנו עבודה קשה שאחריה נשאר כתמי ירוקת ולכן שטיפה באמצעות גרניק מתאים, אנו נפתור את בעיית הירוקת בקלות ובזריזות. לעוד פרטים על “ניקוי עובש בקטריות וירוקת” לחצו כאן. התקשרו אלינו או פנו בדף צור קשר ונשמח לעמוד לרשותכם..

ניקוי ושטיפת מכלי אשפה

ניקוי יסודי של מכלי אשפה גדולים מכל סוג, שטיפה בלחץ מים מתאים מאוד לניקוי וחידוש מכלי אשפה באמצעות לחץ ולא חומרים כימים. לעוד פרטים על “ניקוי ושטיפת מכלי אשפה” לחצו כאן או התקשרו.

ניקוי מכלים ומאגרי מי שתייה

מאגרי מים גדולים ומכלי מים לשתייה חייבים לעבור ניקוי מפעם לפעם פתרון יעיל ומהיר לניקוי ללא מזהמים או חומרים כימים הנו שטיפה בלחץ מים גבוה בחום וקור. לעוד פרטים על “ניקוי מכלים ומאגרי מי שתייה” לחצו כאן או התקשרו אלינו ונשמח לעמוד שירותכם.

שטיפה שיקום וחידוש לאחר שרפה

לאחר שרפות יש המון לכלוך, פיח ועוד.. שטיפה בלחץ מים נותן לנו אפשרות המעולה לניקוי מהיר, יסודי.  וכך נבצע חידוש למבנה השרוף ולהחזירו לכשירות במהירות המרבי ללא שאריות של סימני שרפה לעוד פרטים על שטיפה וחידוש לאחר שריפה לחצו כאן או התקשרו.

ניקוי פסיפס בלחץ מים וקיטור

פסיפס מייצר המון לכלוך עם השנים בתעלות בין הפסיפסים ועל הפסיפס עצמו, אנו ממליצים לבצע ניקוי בלחץ מים חם וקר באמצעות קיטור ולאחר מיכן להוסיף שיכבה מחומר סילר השומר על האבנים אבל לבצע את רק על ידי איש מקצוע. שטיפה בלחץ מים  הנו פתרון פשוט וקל. לעוד פרטים על “ניקוי פסיפסים” לחצו כאן או צרו עמנו קשר.

שטיפה וניקוי מדרכות בטון

שטיפה בלחץ מתאימה לכל סוגי המדרכות וגם למדרכות בטון לניקוי חידוש ולפני שיפוץ.

לעוד פרטים עבור “שטיפת מדרכות בטון” לחצו כאן או התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשרותכם.

ניקוי והסרת זפת בלחץ מים גבוה

לחצי המים הגבוהים יכולים לנקות כתמי זפת קשים או ממש גושי זפת על סירות וספינות בקלות ובמהירות במידה והינכם רוצים להיפתר מכתמי זפת וגושי זפת שטיפה בלחץ מים גבוה יכול להתאים מאוד. לעוד פרטים על “ניקוי והסרת זפת” לחצו כאן או התקשרו אלינו וצוות High Pressure ישמח לעמוד לשרותכם.

פתרונות לתעשייה בלחצי מים גבוהים עד 3000BAR

שטיפה בלחץ מים יכול לשמש במגוון צרכים לתעשיות השונות יש את הביצועים הגבוהים ביותר שמאפשרים לנו להשתמש בציוד המתקדם ביותר ולפתור כל בעיה.

לעוד פרטים על “שטיפה בלחץ מים לתעשייה” אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

חידוש וניקוי מכונות תעשייתיות

מכונות תעשייתיות ולא תעשייתיות המתלכלכות מכל מיני שמנים ופסולת מכל מיני סוגים. שטיפה בלחץ מים גבוה קיטור חם וקר הנו פתרון  יעיל מהיר וללא נזקים, מושלם לחידוש המכונות.

לעוד פרטים על “חידוש וניקוי מכונות” לחץ כאן או צרו עמנו קשר וצוות פרו פרס ישמח לעמוד לרשותכם.

ניקוי חיטוי וחידוש פסי יצור של מפעלים

אחרי כל פרק זמן מסוים נדרש לבצע איפוס, חידוש וניקוי לפסי יצור. שטיפה בלחץ מים בחום וקור הנו פתרון מעולה ומהיר ומתאים ביותר לצרכינו לחידוש וניקוי פסי יצור של מפעלים.

לעוד פרטים על פסי יצור של מפעלים לחץ כאן או התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם.

ניקוי וחידוש מוסכים

מוסכים צריכים רענון מפעם לפעם בכלל שאנו מדברים על מוסכים של חברות מכוניות הנדרש מהם להראות מדוגמים ומסודרים, ניקוי יסודי ומהיר באמצעות לחץ מים גבוה קיטור חם וקר למוסכים מכל סוגיהם. לעוד פרטים על ” ניקוי מוסכים” לחצו כאן או התקשרו ונשמח לעמוד לשירותכם..

הורדה הסרה קילוף בטון ומיצי בטון בלחץ מים

לאחר התייבשות הבטון הופך לחומר מאוד חזק שנצטרך צוות פועלים מיומנים וחזקים עם מקדחים גדולים בשביל להתחיל לקדוח ולקלף את הבטון וגם אז זה יתבצע עם תוצאות מאוד מגושמות ולא גמורות . באמצעות שטיפה בלחץ מים גבוה אנו יכולים לקדוח ולפרק את הבטון בקלות מרבית וגימור נפלא וחיסכון זמן יקר מפז. לעוד פרטים על “הורדת בטון” לחץ כאן או צור עמנו קשר.

ניקוי שאריות בטון באתרי בנייה

באמצעות לחצים גבוהים המים אנו יכולים לפרק את הבטון הקשה בקלות מרבית, מתאים גם בשביל לפתוח סתימות קשות מבטון. לעוד פרטים עבור ניקוי שאריות בטון לחצו כאן או צרו עמנו קשר.

ניקוי והסרת חלודה מברזל בלחץ מים וחול

חלודה נוצרת בברזל במגע עם מים וחמצן למשך זמן. חלודה יכולה להרוס מכונות שלמות גלגלי שיניים, גדרות, וכל מה שעשוי מברזל… ללא טיפול מתאים.
במידה והנכם רוצים לחדש את חלק הברזל החלוד השיטה המדויקת מבלי ליצור נזק היא באמצעות שטיפה בלחץ מים וחול, הפתרון מושלם עבורכם. לעוד פרטים על “ניקוי והסרת חלודה” לחץ כאן או התקשר.

הורדה הסרה וניקוי כתמי צבע (צבעי שמן, פלסטי, אפוקסי)

רוצים לחדש את הצבע ויש בעיה? צריך להוריד את הצבע שנמצא על הקיר?

בזכות יכולותנו לשלוט ברמת לחצים שונה באמצעות המכונות לשטיפה בלחץ המים אנו יכולים לכוון את לחץ המים ולפרק את הצבע מהקירות בקלות ובמהירות מרבית. לעוד פרטים על “הורדת צבע” לחץ כאן או צרו עמנו קשר.

ניקוי ופתיחת סתימות במחליפי חום 

ניקוי מחליפי חום ברמה יסודית ומקצועית באמצעות שיטות חדשניות בעזרת לחץ מים גבוה.

לעוד פרטים עבור “ניקוי מחליפי חום” לחצו כאן או צרו עמנו קשר ונשמח לסייע.

הסרת כתמי סולר במוסכים מפעלים ומשטחים

שטיפה בלחץ מים יעילה להסרת כתמי סולר ממוסכים ומגוון משטחים לעוד פרטים על “הסרת כתמי סולר” לחץ כאן או צרו עמנו קשר ונשמח לעזור בהקדם האפשרי..

הסרה וניקוי כתמי שמנים ממשטחים

ברגע שאנו רואים כתמי שמן אחת מין המחשבות שאין ביכולתנו להסיר את כתמי השמן ביסודיות או רק באמצעות חומרים כימים רעילים. אז לא, שטיפה בלחץ מים גבוה מאפשרת לנו להיפתר מכל כתמי השמן ואף הקשים ביותר. לעוד פרטים על “הסרה וניקוי כתמי שמנים” לחץ כאן או התקשרו ונשמח לעזור.

הסרת כתמים וסימני צמיגים

הורדת סימני צמיגים ממשטחים שונים, מוסכים, מגרשים, כבישים ועוד…

לעוד פרטים על הסרת כתמי צמיגים לחצו כאן או צרו עמנו קשר.

ניקוי ופתיחת סתימות קשות מצנרות

עם משך הזמן מצטבר המון לכלוך רך וקשה בצינורות ונדרש לחדש לפתוח או להחליף את הצנרת במקרים קשים יותר, שטיפה בלחץ מים פותרת לנו את הבעיה של שעצמים וסתימות קשות  בצנרת במקום להחליף צנרת הכוללת לא מעט עבודה. מכניסים צינור יותר קצת לצינור הגדול ופותחים את לחץ המים ואז כל הלכלוכים מתפרקים. לעוד פרטים על “ניקוי ופיתחת צנרת” אתם מוזמנים ללחוץ כאן או להתקשר אלינו ואנו נדאג לשירות הטוב ביותר.

הסרת ציפויים מכל סוג: שטיפה בלחץ מים יכולה להסיר ציפויים קשים מכל סוג צרו איתנו קשר לעוד פרטים ונשמח לעזור.

הסרה וקילוף טיח וחומרי איטום

שטיפה בלחץ מים מאפשר לנו להסיר טיח יבש בקלות ובמהירות ללא פשרות. לעוד פרטים והזמנת השירות על “הסרת טיח” לחצו כאן או צרו עמנו קשר.

Call Now Button